Výroba plastů – kvalitní produkty se širokými možnostmi využití

06.02.2023

Díky výrobě plastů jsou zajištěny kvalitní polotovary, které lze nadále využít v různých oblastech. Nutností jsou v některých průmyslech, ovšem používány jsou také v oblasti reklamy, obchodu či třeba stavebnictví.

Výroba plastových desek

Plastové desky, tyče a různé polotovary jsou nedílnou součástí pro výrobu - ať už jde o výrobu hraček, bazénů či třeba reklamních panelů. Pestrá nabídka dává na výběr každému, výrobce plastových desek Mepla poskytuje extrudované a lisované desky v různých barvách a rozměrech. Dostupné jsou produkty o tloušťce od 1 do 120 milimetrů. Výroba plastových desek využívá PVC, PE a PP, ovšem společnost nabízí i kompletní program plastových polotovarů z různých druhů materiálu.

Výroba plastů

Nejenže výroba plastů nabízí kvalitní desky, ale díky výrobě polotovarů lze připravit i individuální hotové díly. Společnost tak pro vás může připravit díly dle vašich údajů a výkresů. Velkoformátové CNC stroje umožňují výrobu produktů velkých rozměrů s úzkými tolerancemi. Mezi hlavní výhody patří optimální stupeň využití materiálu, méně svárů a kratší čas montáže. Vysoká preciznost zajišťuje velmi kvalitní díly pro různé využití.

Vývoj plastových polotovarů

Pro špičkové produkty je nutné udržovat vysokou kvalitu. Tu zajišťuje vývoj plastových polotovarů. Dobře vybavená laboratoř umožňuje neustálé inovace a jakost produktů. Nabízí se přitom i možnosti flexibilních úprav dle speciálních požadavků. Produkty jsou vhodné pro pitnou vodu a nezávadné pro potraviny - receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, nenajdete v nich těžké kovy, silikon, halogeny, PCB a podobně.

Díky kvalitním recepturám, neustálému vývoji a vysoké kvalitě produkce se můžete spolehnout, že v nabídce najdete špičkové produkty určené pro další využití.