Ubytování Benecko je okouzlující

17.01.2023

Ubytování Benecko je naprosto okouzlující a nadchne nejednoho milovníka krásné a čisté přírody. Ubytování v tomto malebném hotelu ProFamily Hotel TOP Benecko, který se nachází na nádherném místě v Krkonoších si užije každý. Ne nadarmo zde probíhá pravidelné ubytování pro školy, ubytování pro školku, adaptační pobyty, adaptační kurzy i nejeden lyžařský výcvik. Tento malebný hotel u sjezdovky totiž rozhodně stojí za to a to nejen díky tomu, že ve zdejší kuchyni naprosto dokonale vaří.

Ubytování v Krkonoších se vším všudy

Ubytování v Krkonoších v krásných prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi i televizi se budete cítit skoro jako doma. Toto pohodlné ubytování navíc myslí jako jedno z mála i na ty nejmenší děti, a tak je možné si na pokoj vypůjčit rovněž dětskou cestovní postýlku i vdieochůvičku. V málokterém hotelu tak důmyslně myslí na maminky s dětmi. Díky herně, která se nachází v hotelu se zde děti rozhodně nemají šanci nudit, a to ani v případě, kdy venku příliš nepřeje počasí a je zapotřebí trávit čas právě zde. Naše děti dokonce na celý týden neměly, v ruce ani jednou tablet či mobilní telefon. Jednoduše jim na tyto moderní technologie nezbýval čas.

Ubytování v Krkonoších je parádní

Ubytování v Krkonoších je naprosto parádní. Pravidelně sem jezdíme nejen v létě, ale také v zimě, kdy s manželem oprášíme prach z běžek a jdeme vstříc zimním radovánkám. V loni dokonce syn poprvé okusil lyžařský výcvik v Krkonoších a byl z něj nadšený. Dnes už jezdí pomalu lépe než já a manžel. Po celém dni na sjezdovce je následně zapotřebí doplnit energii v místní restauraci, kde vaří naprosto báječně, a to z lokálních surovin, které mají jasný původ. Syn pokaždé neodolal ani domácí zmrzlině, která zde chutná opravdu naprosto výtečně. Jsem ráda, že takováto místa existují a dá se zde parádně zapomenout na všední starosti.