Stroje Hydrema aneb které pomocníky si můžete pořídit?

16.01.2023

Počet podnikatelských subjektů působících ve stavebnictví je stále relativně vysoký, protože poptávka po kvalifikovaně provedených výkopových pracích je vysoká. Není se čemu divit, protože obyčejní lidé i prosperující společnosti touží po stavbě nových domů nebo výrobních prostor. K takovému úkolu však stavební firmy potřebují odpovídající techniku, která si poradí i s náročnými úkoly v těžkých podmínkách. Typickým pomocníkem jsou stroje Hydrema. Které z nich budete potřebovat?

Dumper

Stroje Hydrema se pyšní vynikající spolehlivostí a dlouhou tradicí, neboť jsou vyráběny již od roku 1959. Jednou z tradičních mašin, která se vám bude hodit na jakémkoliv středně velkém až velkém staveništi, je dumper. Jedná se o velmi spolehlivý stroj s dlouhými servisními intervaly, s jehož pomocí najednou převezete více než 20 tun materiálu prakticky jakýmkoliv terénem. Obrovskou výhodou dumperu jsou totiž velká kola a vynikající průchodnost bahnem, a to při nízké spotřebě paliva.

Kolové rypadlo

Abyste mohli dumper vytížit na maximální nosnost, je třeba materiál na korbu naložit pomocí kolového rypadla. Společnost Hydrema vyrábí rypadla několika velikostí, které se hodí pro použití v různých podmínkách. Například rypadlo MX 16 patří k absolutní špičce ve svém segmentu, neboť je opatřeno výkonným a spolehlivým motorem. Kromě toho je osazeno elektricky řízeným hydraulickým systém umožňujícím obsluze přesnější vedení stroje za všech okolností.

Rypadlo nakladač

Obdobou klasického kolového rypadla je rypadlo nakladač. Jedná se o univerzálnější stroj kombinující funkce klasického kloubového nakladače a kolového rypadla. Moderní kloubové nakladače Hydrema těží z více než 30 let zkušeností s výrobou těchto strojů, takže se řadí k tomu nejlepšímu, co dnes můžete koupit. Samozřejmostí je silný motor a odhlučněná kabina zavěšená na pružinách. Tím je sníženo množství hluku a vibrací pronikajících k obsluze, takže ta se při ovládání stroje cítí doslova jako v bavlnce.

Sháníte-li kvalitní stavební stroje, pak je značka Hydrema jednoznačnou volbou. Její dumpery a rypadla precizně splní všechny zadané úkoly na stavbě jakékoliv velikosti.