Stříbrné prsteny jsou mojí vášní

23.01.2023

Stříbrné prsteny jsou mojí neuvěřitelnou vášní. Miluji stříbro a všechno, co se z něj vyrábí. V mé domácí šperkovnici proto nesmí za žádnou cenu chybět kvalitní náušnice, řetízky či prsteny, které miluji ze všech nejvíce a pravidelně je také dostávám k různým příležitostem, a to zejména od mého muže a také maminky, která mi čas od času ráda udělá radost novým prstenem či krásnými nejnovějšími náušnicemi.

Stříbrné prstýnky, které nevadí ani alergikům

Stříbrné prstýnky, nemusí vadit ani alergikům, a to z toho důvodu, že prsteny disponují rhodiovaným povrchem. Díky tomu disponují absolutně ohromujícím leskem, který velmi často připomíná vzhled bílého zlata, jsou odolné vůči oxidaci, tedy vůči zčernání, a kromě jiného jsou právě hypoalergenní, což pro lidi trpící alergií na stříbro představuje neuvěřitelnou senzaci. Tento problém má právě má mamina, která nikdy nemohla nosit stříbrné šperky. Postupem času ovšem trh nabídl i těmto lidem možnost nosit stříbrné šperky a nadšení maminky bylo opravdu obrovské.

Stříbrný prsten pro sestru k narozeninám

Stříbrný prsten pro mou sestru k narozeninám jsem sice vybírala já, ovšem maminka mi byla rovněž velmi nápomocná. K jejím osmnáctým narozeninám jsme jí totiž chtěli věnovat opravdu speciální dárek, ze kterého by měla neskonalou radost. Krásně třpytivý a výrazný prsten, který jsme jí nakonec pořídili si ihned zamilovala. Od svých narozenin ho mimo jiné ještě nesundala z prstu. Je z něj opravdu nadšená a stal se tak jejím doplňkem nejen na významné události jako například plesy či večírky, ale její neodmyslitelnou součástí, což byl náš cíl již od samého začátku. Sestra má z prstenu nesmírnou radost a dokonce plánuje, že podobným dárkem potěší také svoji nejlepší kamarádku z dětství Marušku, se kterou má velmi blízké pouto a která jí již několikrát v životě pomohla a byla jí oporou.