Školení PDR: Co získáte jeho absolvováním?

07.03.2023

O technologii PDR už jste určitě slyšeli, protože v současné době se jedná o jednoznačný trend v oblasti oprav drobných promáčklin a důlků na karoseriích motorových vozidel. I přes obrovskou popularitu tohoto technologického postupu si jej stále mnoho mechaniků osobně nevyzkoušelo, takže nemají odpovídající znalosti na jeho uplatnění. Pokud mezi ně patříte i vy, není nic jednoduššího než se přihlásit na kurz PDR.

Proč se obrátit na odborníky?

Technologie PDR se dnes často používá na opravy motorových vozidel o stáří 5 a méně let. U těchto aut totiž jejich majitelé usilují o zachování hodnoty a jakékoliv výraznější zásady do karoserie a lakování jsou tudíž nepřípustné. Z tohoto důvodu byste měli PDR školení absolvovat u odborníků ve specializované společnosti. Ti totiž disponují mnohaletými zkušenostmi, přičemž vám jsou schopni předat nejenom základní know-how, ale také užitečné tipy, které získali během své bohaté praxe.

Výhody profesionálního školení

Školení PDR uspořádané renomovanou společností disponuje velmi zajímavými výhodami, nad nimiž se vyplatí zapřemýšlet. Pokud jste momentálně na volné noze, můžete se ucházet o místo v partnerské společnosti, která patří k lídrům v technologii Paintless Dent Repair. Kromě toho se můžete spolehnout na individuální přístup po celou dobu školení a také získáte přístup k online informačnímu systému.

Moderní učební metody

Technologie PDR patří mezi relativně nové metody, čemuž pochopitelně musí odpovídat také učební prostředí. U specializované společnosti probíhá veškerá výuka v moderních prostorách, které byly vytvořeny přímo pro PDR školení. Samozřejmostí je používání nejnovějších pomůcek a také poznatků, a to jak v rámci praktické, tak teoretické části kurzu. Zároveň si však nebudete připadat jako ve škole, protože školení probíhá v pohodlném prostředí.

Chcete-li si rozšířit obzory, pak je školení PDR tou pravou možností. Jeho absolvováním získáte nejenom užitečné znalosti, ale také prestižní certifikaci kvality.