Reklamní předměty Praha aneb který dáreček je nejlepší?

10.01.2023

Stále více marketingových specialistů a odborníků přichází na chuť reklamním předmětům, které představují v oblasti marketingové komunikace obrovský potenciál. Není se čemu divit, protože za relativně nízké náklady můžete obyčejnou propiskou nebo tričkem s potiskem potěšit věrné zákazníky, čímž zvyšujete důvěryhodnost vaší firmy. Reklamní předměty Praha nabízí velmi široký sortiment drobných i větších dárečků, takže si mezi nimi vybere každý z vás.

Propisky s potiskem

Mezi nejoblíbenější reklamní předměty Praha patří nepochybně propisky, které jsou velmi populární u podnikatelských subjektů všech velikostí. To je zapříčiněno hlavně jejich cenovou dostupností, kdy je možné kvalitní propisky pořídit za 7 Kč za kus. Ceny jednotlivých propisek se pochopitelně liší v závislosti na barvě a hlavním materiálu. Například za bambusovou propisku zaplatíte 75 Kč, ovšem pokud ji opatříte potiskem, jedná se o velmi luxusní reklamní předmět.

Reklamní trička

Propisky s potiskem jsou sice skvělým reklamním předmětem, nicméně z jejich podstaty se hodí spíše pro menší zákazníky. Důležité klienty a spolupracovníky byste měli odměňovat hodnotnějšími dárky, k nimž se řadí například reklamní trička s potiskem. Jedná se o skvělý způsob posílení renomé a také o zvýšení povědomí o vaší firmě. Kvalitní tričko s logem nebo vaším sloganem seženete podle barevného odstínu za přibližně 100 Kč.

Kancelářské potřeby

Reklamní předměty však nejsou určeny pouze pro zákazníky a důležité obchodní partnery, ale také pro vaše zaměstnance. Jakmile jim pořídíte kancelářské desky nebo ostatní potřeby s firemním potiskem, okamžitě dojde k posílení firemní kultury. Nejenom, že každý zaměstnanec bude hrdě používat kancelářské potřeby s logem společnosti, ale jakmile budete na důležitém jednání, pomáhají tyto reklamní předměty k úspěšnému dokončení jednání.

Každý reklamní předmět se hodí pro jinou příležitost. Objednáte-li si je u specializovaného dodavatele, můžete se spolehnout na prvotřídní kvalitu potisku, který se pyšní vysokou odolností.