Orgánové hodiny: Objevte alternativní publikaci, která vám pomůže najít sama sebe

27.03.2023

Sami jste asi zaznamenali rostoucí trend v oblasti alternativní medicíny, neboť se na něj zaměřuje stále větší množství lidí. Není se čemu divit, protože někteří se zajímají o souvislost psychického a fyzického zdraví člověka. Tato souvislost byla prokázána řadou odborníků, nicméně pokud byste se o ní chtěli dozvědět víc, není nic jednoduššího než si pořídit vhodnou literaturu. Ta je dostupná ve specializovaném elektronickém obchodě.

Souznění těla a duše

Pokud právě hledáte odpověď na otázku – jak správně porozumět signálům těla, pak byste měli zavítat na web renomovaného e-shopu. Na něm je totiž dostupná publikace, která pojednává právě o souvislosti psychického a fyzického zdraví člověka. Jedná se o soubor 12 samostatných knih, z nichž každá je spojena s jedním kalendářním měsícem a také s jedním orgánem. Za všech 12 publikací pak zaplatíte 1 000 Kč.

Kolik stojí Lunární kalendář?

O alternativní medicínu se budete pravděpodobně zajímat hlavně z důvodu snahy o detoxikaci organismu a zlepšení funkčnosti jednotlivých orgánů. V tomto ohledu vám skvěle poslouží další publikace, a to Orgánové hodiny spojené s lunárním kalendářem. V nich je obsažen podrobný návod na proces, s jehož pomocí zlepšíte například fungování zažívacího traktu včetně žaludku nebo kardiovaskulární soustavy. Pořizovací cena je 180 Kč.

Potřebujete hlubokou relaxaci?

Alternativní medicína však není pouze o souvislostech mezi fyzickým a psychickým zdravím člověka, ale její podstata spočívá také v péči o duši. Mnohdy se totiž nemusíte pouštět do náročných ozdravných procesů, protože řešením je hluboká a efektivní relaxace. Do té se můžete dostat s pomocí elektronické knihy Sedm barev, která je na specializovaném e-shopu dostupná za 120 Kč. Kniha obsahuje konkrétní techniky, s jejichž pomocí docílíte velmi příjemného odpočinku.

Publikace pro eliminaci stresu nebo pro lepší fungování organismu sice nejsou zadarmo, ale nejde o nijak náročnou investici. Zdraví totiž máte jenom jedno, a proto byste o něj měli pečovat.