MŠ Praha je více než jen pouhá školka

30.01.2023

MŠ Praha je mnohem více než jen pouhá školka. Tato školka, která má 25letou tradici a byla první soukromou školkou, která byla v ČR otevřena je naprosto dokonalým institutem, ve kterém rozhodně ví, jak pracovat s dětmi a jakým způsobem je správně formovat, rozvíjet jejich potenciál, kreativitu a také osobnost. Jsem nesmírně ráda, že jsem měla tu možnost umístit syna právě do této školky, ve které se k dětem chovají pomalu jako k vlastním a ve které není nouze o zábavu. Děti se zde učí novým věcem, učí se respektu k sobě samotným, ke zvířatům k dospělým a také se učí naslouchat sami sobě. Dokonalý přístup a jedinečná atmosféra dělá z této školky to správné místo pro dokonalý start v životě každého dítěte.

MŠ Praha umí dětem naslouchat

MŠ Praha za mě zcela jedinečným a dokonalým způsobem umí naslouchat dětem. Děti se zde setkávají s porozuměním, s velmi citlivým přístupem, a to všechno za podpory skvělého personálu a také naprosto okouzlující domácí atmosféry, kterou umí školka velmi dobře navodit. Syn se ve školce cítí bezpečně, našel si spoustu kamarádů mezi vrstevníky a během neuvěřitelně krátké doby začal dělat obrovské pokroky ve svém psychickém i fyzickém vývoji. Stal se z něj velmi zodpovědný človíček, který je ohleduplný ke svému okolí i k sobě samotnému. Jsem ráda, že je tato školka na trhu k dispozici a že tuto činnost vykonává srdcem.

MŠ Praha vás nadchne

MŠ Praha vás jednoznačně nadchne po všech směrech. Krásné prostředí, příjemný personál a neuvěřitelné množství aktivit, které se zde dají podnikat s dětmi. Děti kromě jiného jezdí na farmu, chodí k nim neuvěřitelně přítulný pejsek, který je učí respektu ke zvířatům, navštěvují různé kroužky, jezdí na výlety, a to dokonce i za hranice. V zimě pořádají lyžařské kurzy a v létě zase cestují k moři za sluníčkem. Syn je ze školky nadšený a já v podstatě také. U veřejné školky by takové možnosti bohužel neměl.