Kurz PDR – naučte se odstraňovat promáčknutí karoserie bez lakování

24.01.2023

Promáčkliny v karoserii vozidla jsou velkou nepříjemností. Možnosti opravy jsou různé, přičemž velmi populární se stává takzvané PDR. Jde o metodu, která umožňuje nápravu bez nutnosti lakování. To tak nabízí řadu výhod.

Paintless Dent Repair

Paintless Dent Repair je moderní technologie pro opravu různých promáčklin v karoserii. V procesu přitom nedochází k poškození laku a není nutné přelakování. Technologie tak nabízí úsporu, je ekologičtější a efektivnější. Díky zachování laku navíc neklesá hodnota samotného vozidla. Pokud se tedy naučíte tuto metodu, můžete zákazníkům nabídnout zajímavou alternativu. Jde přitom o způsob opravy, který si poradí i s velkými důlky a promáčklinami.

Kurz PDR

Zkušení profesionálové z oboru pro vás mají příležitost naučit se tuto metodu. Kurz PDR vám nabídne klíčové informace a zkušenosti. Můžete se tak stát certifikovaným odborníkem, využít to ke svému podnikání, zdokonalit své znalosti, či se stát součástí týmu profesionálů. Dostanete se do rukou odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti a vlastní know-how pro technologie PDR. Samozřejmostí je vysoká úroveň školení PDR - každému je věnována dostatečná pozornost, jelikož v jednom kurzu jsou maximálně dva účastníci.

PDR

Pokud vás zajímá PDR, nenechte si ujít kurz. Po jeho ukončení získáte certifikát, který potvrdí vaše zkušenosti a může vám tak pomoci najít si práci v oboru. Kromě praktických dovedností navíc získáte přístup k online informačnímu systému, který zajistí administrativu spojenou s opravami. Poté se můžete stát partnerem firmy a získávat další zkušenosti, či vyrazit vlastní cestou.

Díky kurzu Paintless Dent Repair se můžete stát odborníkem a věnovat se této moderní metodě pro perfektní opravy menších i větších promáčklin v karoserii.