Koupelny za příjemné ceny, koupelnový nábytek či třeba obklady najdete na Kbkoupelny.cz

10.01.2021

Široká nabídka Kbkoupelny.cz zahrnující obklady, baterie, dlažbu, vany, toalety, umyvadla, zrcadla, koupelnový nábytek, osvětlení, sprchové kouty s příslušenstvím, barvy, otopná tělesa, tmely, ventilátory, instalační materiál, LED osvětlení i další doplňky do koupelen můžete zakoupit v internetové obchodě Kbkoupelny.cz. Nikoliv jenom levné koupelny jsou díky kompletní nabídce dostupné každému zákazníkovi. Veškeré zboží je dodáváno s až 20procentní slevou, další slevové akce pak poskytujeme firmám a velkoodběratelům. Podporujeme také české výrobce zařizovacích předmětů.

Výbava koupelny nikdy nebyla tak jednoduchá a hospodárná. Při výběru zboží do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že vás doprava a balné vyjde na pouhých 160 Kč. Platbu za objednané produkty představuje dobírka při samotném převzetí zboží. Zboží je nabízeno se záruční lhůtou v rozsahu obecně platných pravidel tak, jak je uvedeno na faktuře či v záručním listu. Případné závady pak odstraňujeme zcela zdarma.

Co u nás najdete

Nabídka dlažeb a obkladů je velmi široká. Seženete klasické koupelnové obklady a dlažbu již od 63 korun až po jedinečné mozaiky v ceně okolo tří tisíc korun. K dostání tak máte spoustu keramických obkladů, ze kterých si vybere skutečně každý. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které můžete umístit do kterékoliv koupelny. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, které dodají koupelně to pravé kouzlo. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šikovné jsou také desky pod umyvadlo kupříkladu v dřevěném dekoru. Prodávaný koupelnový nábytek, nebo obklady lze sladit se sanitou, které jsou ihned k dostání.