Kde si pořídíte autosamolepky nebo proužky na ráfky pro svůj automobil?

23.11.2016

Vymýšlíte, čím by se mohl váš motocykl či automobil odlišovat od ostatních? Mohly by vám být nápomocny neobvyklé autosamolepky, jež budou ozdobou vaší autokapoty, ozdobí jiné části na vašm vozidle, i třeba ráfky. Své auto tak vybavíte neotřelým puncem, a to navíc velmi levně. Barevné a černobílé samolepky na auto se hodí ke každé barvě karoserie.

Jak se dají pořídit neotřelé autosamolepky a rozmanité proužky na ráfky?

Osobité autosamolepky a neotřelé proužky na ráfky distribuuje PŽ Design, prodejna má bohatou nabídku zboží za výtečné ceny. Můžete si tak zvolit polepy na boky, různorodé proužky na ráfky, interesantní rychlé pruhy, zajímavá clonítka, poutavé polepy na budíky, pestré zvířecí motivy, rozličné čínské znaky a autosamolepky více typologií. Výběr je neomezený.

Avizované samolepky na auto vyrábíme z profesionálních samolepících fólií, jsou rozřezávány na plotru. Nabízené autosamolepky jsou značek Avery, 3M, případně také ORACAL, jež mají dlouhou, pětiletou životnost. K mání jsou autosamolepky s ještě delší odolností. Vyrobení autosamolepky s delší životností se řeší většinou osobně.

Umíte si skutečně vhodně nanést vybrané autosamolepky na svůj vůz?

Jestli jste si už vybrali příhodné autosamolepky pro své vozidlo, vyčistěte povrch auta a autosamolepky nalepte. Avizované autosamolepky jsou trvanlivé, proto je nezdevastuje déšť, prach, sluníčko, eventuálně mráz. Když se vám námět autosamolepky nebude zamlouvat, samozřejmě že se dají zaměnit, neboť samolepky na auto jsou snadno sejmutelné.

Mimo autosamolepky jsou velmi žádané rovněž proužky na ráfky, všechny proužky na ráfky se zhotovují ve více velikostech, a tak sedí na veškeré druhy kol. A proto vaše proužky na ráfky mohou být obyčejné, fluorescentní, případně reflexní, ale terno v ulicích s nimi máte jisté.