Hotel pro rodiny s dětmi, který nás vzal za srdce

10.10.2019

O naprosto úžasný dárek k výročí naší svatby, se postaral můj muž, který zaplatil na týden hotel pro rodiny s dětmi na Benecku, který si pamatuji ještě z dob mého útlého mládí, kdy jsem ho naposledy navštívila se školou. Nyní tento hotel disponuje celou řadou aktivit pro děti i dospělé a také moderním skiareálem, který je ideálním řešením v zimních měsících pro celou rodinu. Manžel pobyt naplánoval na letní období, tudíž nás nadchl především příjemný výhled a také pobyt v národním parku v Krkonoších, dostatek sluncem zalitých dnů bez smogového oparu a také rozmanité koupaliště na Benecku, které je zhruba 100 metrů vzdálenou od hotelu. Tento hotel mi tak po letech opět přirostl k srdci, a to stejně tak, jako celému zbytku rodiny.

Hotel pro rodiny s dětmi, zaručuje nedostatek nudy

O nudu v tomto hotelu rozhodně nezavadíte. I proto je tento hotel pro rodiny s dětmi ideálním řešením pro všechny, jenž si přejí, aby jejich děti nalezli vhodné vyžití. Vyjížďky na koních, příjemné golfové hřiště, které disponuje 6- ti jamkami i lanovka z Herlíkovic až na samotný vrch Žalý, nenechá jedno dítě klidným. Robustní koloběžky, které je zde možné si vypůjčit, navíc podráždí i dospělé, kteří milují adrenalin. Nemluvě o kamenné rozhledně, která se nachází právě na vrchu Žály či o horské Zoo, která je v okolí hotelu rovněž k dispozici.

Zase za rok Benecko!

Přesně za rok v zimě, plánujeme tento úžasný hotel pro rodiny s dětmi opět poctít svou návštěvou. Tentokrát ovšem v zimním období. Chtěli bychom vyzkoušet slalomový svah a manžel také da snowparky, které se zde nacházejí. Já mám zase zájem o Family arénu, kde si s dětmi v chladných dnech jistě užijeme dostatek legrace. Možná, že vytáhneme i boby či sáňky a vrátíme se alespoň na chvíli opět do dětských let. Díky modernizované lanovce, dětským pásům i kvalitním 12 vlekům, to jistě nebude žádný problém. Za rok v zimě tak v hotelu jsme, jako na koni.