Fotokoutek na svatbu: Kolik za něj zaplatíte?

08.02.2023

Prostory pro focení vtipných fotografií se v posledních několika letech pravidelně objevují nejenom na maturitních plesech, ale také na svatbách. Není se čemu divit, protože se jedná o vynikající způsob získání nezapomenutelné vzpomínky a zároveň pobavení se s přáteli nebo rodinou. Koncepce fotokoutků je však ve většině případů dost jednotvárná, ovšem nyní se na trhu objevil originální fotokoutek na svatbu, který si určitě chcete objednat.

Kolik karavan stojí?

Fotokoutek na svatbu je populární nejenom pro svou originalitu, ale také pro svou cenu. Můžete si ho totiž objednat už za necelých 16 tisíc Kč, což se může zdát jako vysoká suma, nicméně opak je pravdou. Za tuto částku totiž získáte fotokoutek, který vám budou všichni závidět a díky němuž zažijete obrovské množství legrace. Kromě toho se těšte na neomezený tisk fotografií v nejvyšší možné kvalitě a také zapůjčení všech rekvizit zcela zdarma. Samozřejmostí je profesionální obsluha s ochotným přístupem.

Technické požadavky

Všem vám je asi jasné, že fotokaravan nebude možné dopravit a instalovat na všechna místa. Proto byste měli ještě před jeho objednáním zapřemýšlet nad technickými požadavky. K nim se řadí například zpevněná plocha 4 x 3 metry nebo připojení na elektřinu 220 V do 50 metrů. Pokud se vám podaří zajistit i stabilní WiFi připojení, můžete se těšit na stahování fotek rovnou do mobilních zařízení přes QR kód. Posledním požadavkem je zpevněná příjezdová cesta až do místa určení.

Máte jakýkoliv dotaz?

Jestliže se vám líbí myšlenka originálního fotokoutku na svatbě, není nic jednoduššího než si tuto formu zábavy objednat. Stačí se podívat na příslušné webové stránky a objednat si fotokaravan přímo na vaši svatbu. V případě jakýchkoliv dotazů pak neváhejte kontaktovat provozovatele, a to prostřednictvím telefonu nebo emailu.

Investice do fotokoutku na svatbu se rozhodně vyplatí, protože podobnou formu originální zábavy a získání nezapomenutelných vzpomínek jen tak neseženete.