Finské sauny pro skutečný zážitek ze saunování

31.01.2023

Finské sauny do mého života přinášejí opravdu dokonalou harmonii a požitek ze samotného saunování. Relaxace ve finské sauně, kterou máme s manželem doma si užíváme naplno. Náš organismus se při této povznášející relaxaci nahřívá na krásných 90 stupňů a studený bazének, který následuje po každém saunování je doslova očistou pro celé tělo a také mysl. Nemít doma tuto dokonalou finskou sauny tak nevím, co bych si počala.

Finské sauny se vejdou i do menších koupelen

Finské sauny se pohodlně vejdou i do menších koupelen či do například do ložnice. Sestra si pořídila i do menší koupelny naprosto dokonalou finskou saunu, kterou si rovněž nemůže vynachválit. Sestra pravidelně cvičí a po každém tréninku nastupuje rovnou do finské sauny, které je dokonalou regenerací po každé fyzické zátěži. Finské sauny v kombinaci s dokonalými saunovými kamny značky Harvia, které lze jednoduše dokoupit k finské sauně představují naprosto jedinečnou kombinaci, která vám vykouzlí úsměv na tváři po každém saunování. Osobně doporučuji pořídit si také lávové kameny, které je možné během saunování polévat oblíbeným esenciálním olejem či pouze vodou. Z osobní zkušenosti doporučuji také saunovou čepici, která je dokonalá.

Finské sauny s magickou párou

Finské sauny vytváří naprosto jedinečnou magickou páru. Vzduch v sauně se dá velmi pohodlně regulovat právě za pomoci polévání lávových kamenů. Když k tomu všemu přidáte ještě přidáte tu správnou společnost, je o zážitek ze saunování zcela jistě postaráno. Sauně nechybí ani bezpečnostní sklo či velmi intimní osvětlení, které je naprosto dokonalé. Kromě jiného je sauna připravena k saunování již za dvacet minut. Mít doma takto dokonalou saunu je naprosto k nezaplacení a každý den se díky tomu těšíte domů a už si v hlavě pouze přehráváte, jak skvěle vypnete až budete sedět opět ve své dokonalé finské sauně.