Dodavatelé a jejich ceny plynu

25.07.2017

Během posledních tří let na burze výrazně klesly ceny plynu téměř o polovinu. Vydělat na tom mohou jak domácnosti, tak i velcí odběratelé, kteří ještě navíc díky příznivému kurzu eura ke koruně ušetří. Jediné co je třeba, je porovnat možnosti různých dodavatelů a v klidu si udělat srovnání cen plynu.

Podívejte se na naše ceny za plyn

Podle potřeby si můžete vybrat jeden ze šesti cenových tarifů, které naše firma nabízí. Usoudíte-li, že je třeba změna současného dodavatele, jde o běžný postup, jehož vyřešením můžete pověřit pracovníky dodavatele plynu ENRA. Podpora zákazníků je k dispozici každý den a s její pomocí můžete vyřešit různé situace.

Cena zemního plynu je u Enra při srovnání s konkurenčními společnostmi nižší díky menším nákladům, přičemž cena je pro konečného spotřebitele definitivní. Nezahrnuje nijaké následné poplatky ať již deaktivační, či následné neveřejné výdaje, také můžete využít věrnostní program a tímto způsobem výrazně ušetřit.

Ceny za plyn a jak je porovnat

Ani náhodou nevíte, který cenový tarif bude pro vás nejvýhodnější řešení? Za tím účelem aplikujte online kalkulačku, která vám pomůže při rozhodování najít nejlepší cenový tarif. Použití kalkulačky je jednoduché, pokud znáte svojí spotřebu plynu, tak tuto hodnotu vyplníte. Nemáte-li přesný údaj k dispozici, pro srovnání se doporučuje uvést účel používání plynu a jaké bydlení máte.

Kalkulačka sama zobrazí resumé, kterým se můžete použít při výběru vhodného tarifu pro váše potřeby. Porovnáním výše tarifů a výběrem vhodného je možno ušetřit za rok i několik tisíc.

Výhodný tarif vám ponecháme, protože našim zákazníkům nehrozí nějaké skokové zdražení stanovené ceny. Nařizuje to jak příslušná legislativa, tak i právní podmínky dodavatele. Ty, rovněž tak ceník, smlouva a informace spotřebiteli, jsou pravidelně aktualizovány na firemním webu dodavatele plynu, kde je možno si je podrobně předem přečíst.