Doražte pro náhradní použité díly Citroen na naše autovrakoviště Citroen

18.11.2015

Na e-shopu vrakoviště Citroen si snadno koupíte nové i použité díly Citroen pro své auto. Vozy Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, automobily značky C3 Picasso, XSARA, CA Grand Picasso, Citroen XSARA PICASSO, NEMO, 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Visa, Xantia, Saxo, Evasion, XM, Jumpy. 

Použité díly Citroen 

Dále také auta Citroen Jumper zařídíme potřebnými komponenty, které zrovna vašemu vozu schází. V přehledně uspořádaném webu vrakoviště Citroen najdete jednotlivé díly karosérie, motory, převodovky, díly interiéru, ovšem i díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro auta Citroen, záložky elektro součásti, chlazení, klima, topení. Máme také pneu, disky, sady nářadí i tažná zařízení. Náhradní, použité díly Citroen jsou ihned použitelné, s 14denní zárukou na odzkoušení.

Jestliže sháníte konkrétní použité díly Citroen, uveďte co nejpodrobněji technické údaje. Každé nakupování zjednoduší přesná technické specifikování sháněného dílu. Je potřeba charakterizovat typ vozu, obsah, VIN, datum výroby vašeho auta, druh paliva a údaje, abychom vás mohli kontaktovat. Vámi vybrané a objednané použité díly Citroen z vrakoviště Citroen jsme schopni doručit do dvou pracovních dnů. Za dopravu po Praze si počítáme sto padesát korun českých, totožnou částku zaplatíte za malou zásilku expedovanou v rámci celé České republiky. 

Přepravci rozvážejí zásilky nad 1 kg v řádech stokorun v závislosti na sazebnících. Na webových stránkách vrakoviště Citroen jsou k mání důležité informace, včetně těch o způsobu přepravy a ceně za dopravu.

Vrakoviště Citroen 

Báječné vrakoviště Citroen se koncentruje na použité díly Citroen, jejich prodej a výkup, zajišťuje také výkup havarovaných aut on-line. Můžete se s námi propojit buď telefonicky, anebo využijte kontaktního formuláře, vrakoviště Citroen si s vaším nepojízdným automobilem poradí. Efektivně vám nepojízdný automobil oceníme, tím ušetříte nemalou částku při nákupu dalšího vozu. Veškerý výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je absolutně nedostižný v porovnání s jinými autovrakovišti.