Centrum zpětných odkazů

20.01.2014

Toto je můj web Centrum zpětných odkazů, který jsem nyní předělal na platformu webnode.

Stránky vybíhají již několik let ve vyhledávačích na prvním místě na dotaz "registrace odkazů".

Docela mě zajímá, jak se vyhledávače postaví k novému zdojovému kódu. Texty jsem částečně převzal původní a částečně přizpůsobil nové nabídce. Tím, že obsah původní domény zmizel, nebudou původní texty duplicitní

Klub Caesar

30.09.2013

Tvorba těchto stránek Club Caesar byla limitována velmi nízkým rozpočtem zadavatele. Nicméně se i tak podařilo vytvořit vzhled, se kterým byl spokojen. Hodně tomu prospěly sjednocené grafické prvky použité i na letácích a tiskovinách, které dodal jejich externí grafik. 

Zpětné odkazy zatím nebyly vytvořeny.

I tak je ale zajímavé sledovat, jak stránku táhne nahoru zatím pouze jeden odkaz z jejich firemního webu.

Zdravotní masáže Jana

30.08.2013

Web Zdravotní masáže Jana, je optimalizován na "zdravotní masáže Praha 4". Když lidé hledají masáže, tak nebudou chtít jezdit na druhou stranu Prahy. Je tedy předpoklad, že v dotazu upřesní místo a zadají i čtvrť Prahy. Po dokončení postupné tvorby zpětných odkazů pokaždé s jiným textem, je stránka na 1. místě viz: seznam.cz tak i na google.cz na výše uvedenou frázi a postupně se dere na 1. pozici na obou vyhledávačích. Pokud by začal web z těchto pozic klesat, přidáme zpětné odkazy.  

 

Voňavé visačky

20.07.2013

Web voňavé visačky zajišťuje prodej aromatických visaček vyráběných na zakázku. Na klíčová slova "voňavé visačky", "aromatické visačky"  a "reklamní aromatické visačky" je na 1. stránce na seznamu i na google a postupně se dere na 1. místo na obou vyhledávačích.

Použili jsme 400 zpětných odkazů do katalogů, pokaždé s jiným popisem.

Pokud by začal web z těchto pozic klesat, přidáme 50 unikátních PR článků a v případě nutnosti průběžné SEO.

 

Apartmány Olomouc

26.06.2013 

Web apartmány Olomouc se zobrazuje na 1. straně seznamu a 1. straně google na klíčová slova "apartmán olomouc". Požadavek zákazníka aby se stránka zobrazovala na těchto pozicích i na klíčové slovo "ubytování Olomouc" je blokován snahou ušetřit na tvorbě zpětných odkazů. Bez dalších investic do rozšíření textů stránky a dále například do budování zpětných odkazů, se stránka bude na těchto pozicích zobrazovat jen velmi těžko.

Michael Jackson Imitator Show

25.05.2013

Pro pana Janáka jsem vytvořil tento web Jackson Show, který si majitel ještě sám dále vylepšuje. 

Po zajištění 100 zpětných odkazů do rakouských a německých webů pokaždé s jiným textem v rozmezí jednoho měsíce, se www stránka zobrazuje na 1. straně google.at a dokonce i na seznam.cz na klíčová slova "Michael Jackson Imitator Show", což bylo přání pana Janáka.

Stránka se ve vyhledávačích střídá i s dalšími stránkami tohoto majitele pro které jsme dělali zpětné odkazy.

 

 

Anhidritový potěr

12.04.2013

Do propagace této stránky Anhidritové potěry není majitel ochoten dále investovat ani finanční prostředky ani vlastní práci a tak se na klíčová slova "anhidrit potěr" zobrazuje pouze na 1. straně seznamu, kdežto pro získání podobných pozic na google by bylo třeba přidat další obsah v textu stránky a dále zajistit průběžné SEO. 

Je to veliká škoda, protože majitel webu kvůli tomu nemá dost zakázek, díky nimž by mohl zainvestovat do tvorby kvalitních zpětných odkazů a zobrazovat se tak i ve značně konkurenčním prostředí na google.